Zahraničné

TOP 10 trápnych smsiek: Keď z vás autokorekcia urobí somára

crack.png

Stalo sa to aj vám?

Autokorekcia v mobilnom telefóne by nám mala pomôcť písať správy rýchlejšie. Naopak, väčšinou nám zaberie čas už len to, aby sme adresátovi sms správy objasnili, prečo sme mu napísali takú hlúposť. A vzniknú z toho milé trapasy. Stalo sa vám niečo podobné v našom jazyku? Prečítajte si vtipné sms v angličtine.

Mužovi prisla správa s poďakovaním za úžasné prvé rande. U dievčaťa chcel zabodovať lichôtkou, ako sa teší, že opäť uvidí jej jamky v lícach. Ale slovo dimples mu telefón opravil na nipples, čo znamená bradavky.


Ako môžu vyzerať inštrukcie k blížiacej a párty? Muž chcel varovať kamaráta, aby k nemu nepozýval príliš veľa ľudí, pretože má malý byt. Namiesto slova deck ale napísal dick (penis).

 

Na tento trapas istá mama nezabudne. Dcére poslala sms správu, že ide s Danom von a večeru má v mikrovlnke. Dcéra jej odpísala, že je najlepšia mama a opýtala sa, kam idú. Mama odpísala, že jej Dan chce ukázať jeho cock (penis) a že sa veľmi teší. Dcéra ostala zhrozená, našťastie jej mama objasnila, že jej má ukázať dock (miesto, kde kotví jeho loď).

 

Ako ocko pozval syna s priateľkou na večeru a ponúkol im "ugrilované čierne detičky", namiesto rebierok. Blbá autokorekcia!

 

Keď sa zamení slovko period s Persian. Už ste vymaľovali obývačku? A na akú farbu? Menštruačná červená ... 

 

Oznámenie mame, že ste kúpili otcovi na narodeniny crack za 500 dolárov. Crack namiesto cake (koláč). Ešteže má mama pohotový zmysel pre humor, keďže dodala, že je lacnejší ako za jej mladých čias.

 

Dali by ste si na večeru kuracie vagíny namiesto fajitas???? Fajitas - mexické jedlo  pozostávajúce na rezančeky nakrájané kuracie alebo hovädzie mäso so zeleninou a syrom vložených do tortilly.


Zabil dievča na prvom rande??? Keď sa namiesto slova kissed použije killed.

 

Keď sa zo starej mamy omylom stane lesbička.

 

Nikdy nesľubujte priateľke hrad! Keď vám mobil opraví slovo castle na casket (rakva).


BRATISLAVA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.