Diskdžokej odmietol zmeniť hudbu, muž ho zabil jednou ranou nožom do srdca

Speváčku našli mŕtvu v jej dome
Zdroj: reprofoto: YouTube/47 News

Útočník je odvtedy na úteku a pátra po ňom polícia.

Potýčka na diskotéke v ruskom meste Kirov sa skončila smrťou diskdžokeja. Osudným sa mu stalo odmietnutie požiadavky na zmenu repertoáru. Agresívny muž azerbajdžanského pôvodu najskôr svojej neskoršej obeti vynadal, že „púšťa sračky" a keď diskdžokej odmietol jeho požiadavku na zmenu hudby, vytiahol na neho nôž a bodol ho priamo do srdca. Informoval o tom portál 47news.ru.

Dozvuky incidentu zachytila priemyselná kamera. K útoku totiž došlo vo vedľajšej miestnosti. Na záberoch vidno, ako sa obeť dotacká na parket a zrúti sa na zem, pričom zostane nehybne ležať.

Do miestnosti následne vbehne čašník so sekáčikom na mäso, ktorého identifikovali ako brata zosnulého muža, a snaží sa konfrontovať skupinku mužov s azerbajdžanskej komunity. Je však odzbrojený ostatnými návštevníkmi baru. Jeho brat neskôr podľahol zraneniu v nemocnici.

Útočník je odvtedy na úteku a pátra po ňom polícia. Svedkovia uviedli, že útočník spolu s kamarátmi sa ešte pred útekom vyhrážali mužovi, ktorý sa incident snažil zachytiť na kameru v mobile. Keď im odmietol telefón vydať, zbili ho a zobrali mu ho násilím.

KIROVSK/kc

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti