Matka zažalovala milencov svojho zosnulého syna za to, že ho donútili zväčšiť si miešok

Chapmanová je presvedčená, že takmer všetko čo Jack robil, mu diktoval Dylan Hafertepen.

Matka kulturistu, ktorý vlani zomrel na pľúcnu embóliu, obvinila zo smrti svojho syna jeho priateľov.

Austrálčanka Linda Chapmanová tvrdí, že jej syn Jack mohol žiť, keby ho jeho milenci nenahovorili na zväčšenie varlat. Jack Chapman, ktorý si po emigrovaní do amerického Seattlu zmenil meno na Tank Hafertepen, vraj aby vyhovel prianiu svojho „pána" Dylana Hafertepena, si nechal do mieška voperovať silikónové implantáty. Pitva ukázala, že práve to viedlo k pľúcnej embólii, na ktorú neskôr zomrel.

Jack po odchode z domova v Austrálii prerušil so svojou rodinou všetky kontakty. Matka o jeho homosexuálnej orientácii vedela a nechápala, prečo odmieta komunikovať. Myslí si, že aj v tom majú prsty jeho priatelia.

Chapmanová je presvedčená, že takmer všetko, čo Jack robil, mu diktoval Dylan Hafertepen. Ten si podľa nej vytvoril akýsi hárem milencov, ktorí ho poslúchali na slovo a často im kázal robiť veľmi nezdravé veci. Všetkých spájala spoločná láska ku kulturistike, ktorá hraničila s posadnutosťou.

Dylan spísal aj akýsi kódex pravidiel, na základe ktorého si napríklad na jeho žiadosť pichali steroidy, zväčšovali rozkroky a iné extrémne modifikácie tela.

Dokazovať to má aj záznam z online debaty, v ktorej Jack Chapman odpovedal na otázku, aký veľký miešok by chcel mať. Odpovedal, že o tom rozhodne jeho „pán".

Chapmanpová sa s Dylanom Hafertepenom prvýkrát stretla pred rokom, keď jej odovzdal urnu s popolom jej zosnulého syna. Zronená matka vtedy ešte presne nevedela, aký zvrátený vzťah mal s jej synom.


„Čo je to za človeka, ktorý si dokáže do varlat implantovať silikón, kto si toto dokáže spraviť so svojim telom? Asi iba ten, ktorý zo seba má veľmi zlý pocit, niekto zraniteľný, niekto, kto chcel byť milovaný za každú cenu... A zaplatil za to životom," pýtala sa Chapmanová tvarou v tvár mužovi, ktorý má zrejme na svedomí život jej syna.

Dylan Hafertepen však zodpovednosť za jeho smrť odmieta. Tvrdí, že išlo o slobodné rozhodnutie a pre Jacka to vraj bol fetiš. Dokonca sa označil za toho, ktorý ho mal od modifikácie odhovárať.

Chapmanová sa s ním súdi aj o 200-tisíc dolárov, ktoré mu jej syn odkázal tri týždne pred smrťou.

SEATTLE/kc

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme žaloba

Dôležité udalosti