Zverstvo najhrubšieho zrna: Matka mala väzniť dcéru ako zviera a ponúkať ju na sex za vodku

Carter Hart z Philadelphie proti Dallasu.
Zdroj: Shutterstock.com

Podľa dostupných informácií sa dieťa pohybuje poštvornožky, nehovorí a spí na podlahe.

O šokujúcom prípade informovali v uplynulých hodinách ruské médiá. Podľa nich polícia v meste Oriol v západnej časti krajiny priviedla do nemocnice 11-ročné dievča vo veľmi zúboženom stave.

Podľa dostupných informácií sa dieťa pohybuje poštvornožky, nehovorí a spí na podlahe. Mužom zákona sa podarilo zistiť, že dievča žilo s matkou a s ďalšími siedmimi súrodencami.

Krkavčia matka sa vraj o deti nestarala a viac sa oddávala alkoholu. Žiadne komplikácie si vraj doteraz nevšimli ani sociálni pracovníci.

Dieťa prišlo do nemocnice v šokujúcom stave a extrémne podvyživené. Nohy mala len ako „kosť a koža", bojí sa ľudí, krčí sa v rohu izieb a namiesto reči len vydáva zvuky podobné štekaniu či kňučaniu.

Podľa doktorky Ľudmily Krylovej bolo dievča vyčerpané, pričom už na prvý pohľad je vidno, že jej psychický vývoj nenapreduje ako by mal. Zároveň vyslovila presvedčenie, že psychológov čaká s dievčaťom veľmi veľa práce.

Celý prípad vyznieva o to hroznejšie, nakoľko matka mala dcéru skrývať pred susedmi, držala ju v klietke a dokonca ju mala ponúkať ako sexuálnu otrokyňu za fľašu vodky. Táto informácia však nateraz potvrdená nie je.

Vyšetrovatelia už matku obvinili z neplnenia si povinností. Všetky zvyšné deti už umiestnili do sociálnych zariadení.

MOSKVA/rd

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Vodka

Dôležité udalosti