Zahraničné

Mŕtvolu v rozklade niekto vyhodil z balkóna

19 ZAHR Nemecko-Muz .transferweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg

Podľa polície pád nebol príčinou smrti.

Hrôzostrašný pohľad. Mŕtvolu muža niekto vyhodil z balkóna bytovky, skončila rovno na ihrisku škôlky. A to všetko priamo pred očami detí.

Škôlka v nemeckom Kolíne na toto ráno asi nikdy nezabudne. Deti práve raňajkovali, keď im na dvore z ničoho nič pristála mŕtvola. "Žijem tu od narodenia. Je to kruté, že deti museli niečo takéto vidieť," obyvateľ sídliska Steven Jipp.

Hovorkyňa polície mesta Cologne Julia Bald povedal, že vraj mŕtvolu niekto vyhodil z balkóna z bytu na deviatom poschodí a pád nebol príčinou smrti.

Telo bolo vo vysokom štádiu rozkladu. Aj preto je identifikácia veľmi náročná. Polícia zverejnila, že obeťou bol 36-ročný muž. V byte neboli žiadni iní ľudia. "Je to naozaj nepochopiteľné," hovorí svedok Tobias Zirke.

Obyvatelia sídliska sú zhrození. Susedia sa vraj s mužom pravidelne nestretávali, preto po ňom nikto z nich nepátral. Zhodujú sa na tom, že z jeho bytu sa vraj niesol nepríjemný zápach. Ako zomrel a kto jeho telo brutálne vyhodil z balkóna, polícia zatiaľ nevie. Prípad vyšetrujú.COLOGNE/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.