Muž skočil z útesu rovno pred žraloka. Video má vyše 10 miliónov kliknutí!

Bez názvu.png
Zdroj: YouTube

Je skutočné?

Mladík z Austrálie chcel nakrútiť svoj zoskok z útesu na kameru. Po dopade do vody však netušil, že sa mu podarí zachytiť niečo celkom iné. Video, ktoré zdieľa na internete, mnohí komentujúci označujú za falošné.

Nasledujúce video môže pokojne konkurovať záberom z katastrofických filmov. Mladému mužovi sa podarilo nakrútiť moment plný adrenalínu, po ktorom ďakoval, že je nažive. S GoPro kamerou skočil z útesu do vody v Sydney a po ponorení sa zbadal v úplnej blízkosti obrovského žraloka bieleho.

Zdroj: YouTube

Morský dravec plával priamo k nemu a Austrálčan spanikáril. Na videu je vidieť žraloka z úplnej blízkosti a zachytáva aj zúfalé trepanie sa mladíka vo vode a jeho snahu doplávať na breh čo najrýchlejšie.

Ak by niekto očakával, že žralok biely sa plnou rýchlosťou vyrútil na človeka v snahe zabiť ho, mýli sa. Zviera bolo na rozdiel od mladého muža úplne pokojné.

Video však vyvoláva rôzne názory. Mnohí komentujúci ho označujú za podvrh a neveria, že sa niečo podobné mohlo stať. Iní sú z neho nadšení. Vy si názor utvorte sami.


SYDNEY/Youtube, zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti