Príšerná smrť posádky auta: Dvaja muži sa uvarili zaživa, keď sa pod nimi prepadla cesta

profimedia-0483546421.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Nešťastie sa stalo v ruskom meste Penza.

Dvaja muži sa uvarili zaživa, keď sa pod ich autom prepadla cesta. Tragický incident sa stal v centre ruského mesta Penza. Cesta sa prepadla práve vo chvíli, keď vozidlo značky Lada zaparkovalo pred nákupným centrom.

Muži sediaci v aute mali obrovskú smolu, jamu totiž okamžite zaliala horúca voda tryskajúca z prasknutého potrubia vykurovacieho systému. Posádka vozidla sa následne doslova uvarila zaživa. Ruské úrady mená obetí nezverejnili. Uviedli, že išlo o mužov narodených v rokoch 1966 a 1970.


Záchranári našli ich telá v jame mimo auta, z ktorého sa im podarilo dostať, no následne podľahli popáleninám. Vzhľadom na to, že smrť bola spôsobená nedbalosťou, ruská polícia začala trestné konanie.

"Strašná smrť. V jednom momente sa veziete v aute a o sekundu neskôr sa topíte vo vriacej vode," uviedla svedkyňa nešťastia pre portál penzanews.ru.

Technický riaditeľ firmy, ktorá spravuje vykurovací systém, uviedol, že prasklo potrubie s priemerom 50 cm a začala z neho tryskať voda s teplotou 75 °C.

PENZA/kc

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Rusko

Dôležité udalosti