Päť detí držali v moči a výkaloch šesť rokov. Mali blchy a v škole páchli

V takej špine držali päť detí
Zdroj: dailymail.co.uk

Nezamestnaný pár už zadržali policajti.

Nezamestnaný pár z anglického Gloucestru žil so svojimi piatimi deťmi v neuveriteľných podmienkach. Deti vo veku od troch do štrnástich rokov zanedbávali celých šesť rokov. Žili v miestnostiach plných špiny, výkalov, moču a deti boli napadnuté blchami. Žiadne zdravotné prehliadky, nič. 

Zdroj: dailymail.co.uk

Zdroj: dailymail.co.uk

Deti síce chodili do školy, no učitelia si až neskôr všimli, že páchnu a ich zdravie je vážne ohrozené. Najmladšie trojročné dievčatko bolo prevezené do nemocnice s ťažkými zapareninami. Onedlho boli prijatí aj jej dvaja štvorroční bratia. Boli podvýživené a stále nosili plienky. 

Zdroj: dailymail.co.uk

Policajti boli šokovaní, ako mohla sociálka dovoliť žiť im v takých podmienkach. Deti im samozrejme boli odobraté a manželia dostali dva roky väzenia. Situácia sa tak dlho vliekla najmä pre to, že matka nebola schopná komunikovať s úradmi a záhadne si nikto nič nevšimol. Pár bol minulý piatok odsúdený, obaja sa však predávkovali a boli prevezení do nemocnice. 

Zdroj: dailymail.co.uk

Zdroj: dailymail.co.uk


GLOUCESTER/al

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti

ONLINE: Podľa Medvedeva by zásah na Kryme zo strany krajiny NATO znamenal 3. svetovú vojnu ON-LINE
  • Akýkoľvek zásah súvisiaci so situáciou na polostrove Krym zo strany členského štátu Severoatlantickej aliancie sa rovná vyhláseniu vojny Rusku, ktorá by mohla viesť až k tretej svetovej vojne.

  • Ruské straty k dnešnému dňu. Ich sily v pondelok prišli o ďalších 250 vojakov, 15 tankov, 1 helikoptéru, 17 armádnych vozidiel a jeden systém protivzdušnej obrany.

  • Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vyzval v svojom nočnom prejave medzinárodné spoločenstvo,…