Tínedžer (15) zmizol bez stopy pred dvomi rokmi. Polícia ho našla u pedofila

Reflex
Zdroj: Profimedia.sk

Nachádzal sa pri tom neďaleko svojho domova.

Nemecká polícia našla po vyše dvoch rokoch od jeho zmiznutia dnes už 15-ročného tínedžera. Bol ukrytý v skrini v byte pedofila, ktorého prišli zadržať. Nachádzal sa pri tom iba neďaleko od svojho domova, píše CNN.

Marvin K. (15) mal údajne na sebe to isté oblečenie, ktoré mal na sebe, keď zmizol v meste Recklinghausen. Susedia zadržaného muža údajne netušili, že má v byte dieťa. Priznali však, že často počuli z bytu krik.

Polícia zadržala 44-ročného muža, ktorého obvinili zo šírenia detskej pornografie. Nemali pri tom ani tušenia, čo v byte ešte nájdu.

„Objal ma veľmi pevne a triasol sa. Povedal mi 'mami, vezmi ma domov. Bol som zamknutý v byte vyše dvoch rokov a nemohol som ísť ani na čerstvý vzduch'. Obaja sme plakali. Chytil ma za ruku a už sa nepustil," prezradila jeho matka Manuela (53), ktorá si myslela, že jej syn je už mŕtvy.

Polícia v byte zadržala aj ďalšieho muža, ktorého identitu nezverejnili. Teraz im hrozí oveľa väčší trest a to za sexuálne zneužívanie a obmedzovanie osobnej slobody.

BERLÍN/jh

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Nemecko

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.