Zahraničné

Drsný vtip. Mužovi povedali, že bol 10 rokov v kóme

Komik, prezlečený za lekára, začal najprv skúšať, či jeho kamarát cíti nohy

Chceli ho tak vystrašiť a odnaučiť holdovaniu alkoholu.

Americký komik Tom Mabe pripravil originálny vtip, navyše s dobrým úmyslom napraviť svojho kamaráta, ktorý je notorickým opilcom. Muža, ktorý sa opil do bezvedomia, previezol do miestnosti vyzerajúcej ako nemocničná izba a po prebudení mu tvrdil, že vinou zranenia, ktoré utrpel pri autonehode, strávil posledných 10 rokov v kóme. Kto by čakal, že sa muž pod ťarchou tohto tvrdenia zrúti, mýlil by sa.

Mabeovi nemožno uprieť snahu, všetko totiž do detailu premyslel. Najprv požiadal rodinu muža o povolenie. Vzhľadom k faktu, že opilec, ktorého identitu nezverejnili, mal za sebou už päť zatknutí za jazdu pod vplyvom alkoholu, všetci súhlasili.

Po telefonáte od jedného z priateľov, že muž sa opäť opil a " odpadol ", pre neho došiel a odviezol ho do vopred pripravenej izby. Tam sa prebudil v prítomnosti falošnej sestry, ktorá mu oznámila, že je v nemocnici. Potom odišla pre lekára.

" Pred nejakým časom ste pili a mali ste autonehodu. Odohrala sa v roku 2013, teraz je rok 2023. Posledných 10 rokov ste boli v kóme, " boli mu oznámené " šokujúce " informácie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=mZOla0kvmSAOpilec sa opýtal na svoju manželku a dcéru, doktor mu ale povedal, nech sa zatiaľ pozrie na televíziu a odišiel. Tam sa zo správ napríklad dozvedel, že Justin Bieber oslávil desiate výročie so svojím životným partnerom.

Potom sa v miestnosti objavil prezlečený za lekára sám Mabe a začal skúšať, či jeho kamarát cíti nohy. Po chvíli mu ale začal vrážať facky so slovami a kričal na neho, že už ho päťkrát chytili pri riadení pod vplyvom a ďalšiu takú jazdu by už nemusel prežiť.

Zatiaľ čo predtým sa zdalo, že kamarát len nechápavo zíza a nechápe svoju situáciu, v momente, keď Mabeho poznal, z neho táto maska ​​spadla a začal sa strašne smiať. Mabe sa ho síce aj za pomoci svojich pästí snažil upozorniť, že sa zahráva so životom, ale úsmev už z tváre nachytaného muža neodstránil.

LOS ANGELES, Daily Mail, YouTube

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.