Zahraničné

Krásna tínedžerka sa zabila na párty. Šikanovali ju pre vzhľad

Sarah Clerkson bola naozaj krásna.
Sarah Clerkson bola naozaj krásna. Zdroj: Facebook

Posmešky už nevydržala počúvať.

Tínedžerku našli mŕtvu na večierku po tom, ako dlhšie obdobie znášala šikanovanie pre jej vzhľad. Rovesníci jej zrejme závideli krásu.

Sarah Clerkson (14) musela pre posmešky odísť zo svojej školy. V novej škole sa však stretla s rovnakou žiarlivosťou. Rovesníci sa jej vysmievali preto, ako vyzerala. Keď si obvykle ľudia robia srandu zo škaredých, v tomto prípade to bolo naopak.

Zdroj: Facebook

Rodina o jej psychických problémoch vedela. Starý otec David Chapman (64) si myslel, že je vnučka už na tom v posledných dňoch lepšie. „Pred niekoľkými týždňami sme boli v obchodnom centre. Vyzerala, že je na tom lepšie," povedal David.

Usporiadateľ večierku John Moore má len 16 rokov. „Na párty sme pili alkohol, ale nikto nedrogoval. Všetci sme boli uvoľnení. Sarah sa po čase cítila unavená, tak si išla ľahnúť do spálne," povedal John. Po polnoci si uvedomil, že Sarah je v spálni už dlho, a tak sa išiel na ňu pozrieť.

„Boli sme znepokojení. Išli sme sa na ňu pozrieť, no neodpovedala nám. Museli sme vykopnúť dvere. Poskytol som jej aj prvú pomoc podľa inštruktáže po telefóne od záchrannej služby. Potom prišla sanitka a odviezli ju do nemocnice," dodal John. V nemocnici sa ju nepodarilo oživiť ani záchranárom.

Stará mama Linda tvrdí, že Sarah nemala problémy len s rovesníkmi, ale aj s rodičmi. „Bola krásna, ale mala veľké emocionálne problémy," povedala stará mama.

Kamaráti zriadili Sarah stránku na sociálnej sieti, kde si na ňu spomínajú a uctievajú si jej pamiatku.

Zdroj: Facebook

LONDÝN/ DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti