Zahraničné

Znásilnil mu sestru, tak ho brutálne zabil. Ľudia mu však fandia

Akram na fotke so svojou sestrou Aliou
Zdroj: Internet

Polícia po neznámom páchateľovi márne pátrala, Akram hneď zistil, o koho išlo a ako ho nájsť.

Bola to brutálna vražda. Ale veľa ľudí mladíkovi, ktorý ju má na svedomí, fandí. Patrick (†27), ktorého dobodal, mu predtým totiž znásilnil sestru. Kým polícia ho márne hľadala, on ho vypátral hneď.

Zdroj: Internet
Stále viac ľudí sympatizuje s ešte len sedemnásťročným Akramom, hoci brutálne zavraždil Patricka. Patrick totiž znásilnil Akramovu sestru Aliu (26). Polícia po neznámom páchateľovi márne pátrala, Akram ale prakticky hneď zistil, o koho išlo a ako ho nájsť.

Kontaktoval ho pomocou aplikácie WhatsApp, pretože vedel, že je závislý na drogách. Ponúkol mu, že mu nejaké predá na parkovisku pri nemeckom Neuenbergu v blízkosti francúzskych hraníc. Tam si na neho Akram so svojím otcom a kamarátom počkali a brutálne ho zavraždili.

"Bol zabitý celkom 23 bodnými ranami," povedal generálny prokurátor Dieter Inhofer nemeckému denníku Bild.

Mladík zobral vinu na seba. Ako najmladší z páchateľov by mal dostať aj najnižší trest. Ako dospievajúci vo veku do 18 rokov by trest odňatia slobody nemal presiahnuť desať rokov.

Patrick Aliu poznal zo školy, mal tiež poriadne pestrú kriminálnu minulosť a ukrýval sa pred zákonom. Neďaleko francúzskych hraníc prespával v starom Volkswagene Polo.

Alia zavesila selfie fotografiu s bratom v stredu na Facebook. Napísala mu odkaz: "Milujem ťa, Akram, si najlepší brat, akého si môžem priať." A v arabčine "Alah ťa ochráni! Prosím ho o to z celého srdca. "

BERLÍN, bild.de, tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.