VIDEO: Chlapec bol pod vodou nekonečné štyri minúty, kým si ho niekto všimol a zachránil

1917
Zdroj: Reprofoto: Facebook/Livonia Police Department

Celým prípadom sa už zaoberá polícia.

Polícia v americkom Michigane zverejnila zábery hrozivo vyzerajúceho incidentu, ktorý sa stal ešte 24. januára. Píše CNN .

Na záberoch vidno, ako sa v preplnenom hotelovom bazéne snaží plávať aj dvojročný chlapec. Z pokojného momentu sa však v behom pár sekúnd stala dráma.

Na záberoch vidno, ako sa batoľa prevrátilo na chrbát a stratilo koordináciu. Následne sa pomaly ponáralo až na dno bazéna.

V tom deväťročné dievča zahliadlo, že ktosi leží na dne bazéna a upozornilo na to svoju krstnú mamu. Tá ihneď upozornila okolie, aby zavolala na tiesňovú linku 911.

Chlapec bol pod vodou asi štyri minúty, po masáži srdca bolo batoľa opäť pri vedomí. Následne ho previezli do nemocnice, ešte v ten deň ho ale prepustili.

Polícia sa už týmto prípadom zaberá a dodáva, že zatiaľ nikoho neobvinila. Zábery zverejnili preto ako výstrahu pre rodičov, aby lepšie dohliadali na svoje ratolesti.

Pool Rescue

According to the Centers for Disease Control and Prevention, three children die every day as a result of drowning. In fact, drowning kills more children ages one to four than anything else except birth defects. Thankfully, parents can play a key role in protecting the children they love from drowning. The Livonia Police Department would like to remind you to always monitor children in the water. On January 24, 2020 the Livonia Police Department and the Livonia Fire Department were dispatched to the indoor pool of a local hotel on the report of a two-year-old child that was found unresponsive at the bottom of the pool. A nine-year-old girl pointed out the child lying motionless at the bottom of the pool to her Godmother who screamed for others to call 911 and then dove in and rescued the child. Thankfully, two amazing off-duty nurses were at the hotel and took immediate action. The nurses performed CPR on the child, successfully reviving him after many cycles. The child was transported to a local hospital where he was treated and released. The four heroic individuals who saved the child’s life have been nominated to receive the department’s highest civilian honor; the Livonia Police Department Exceptional Service Award.

Uverejnil používateľ Livonia Police Department Streda 12. februára 2020

Zdroj: Facebook/Livonia Police Department

MICHIGAN/rd

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme USA

Dôležité udalosti