Zahraničné

Šialenec zaútočil sekerou na auto s dvomi deťmi. Krik sa šíril celou ulicou

sialenec.jpg

Útok sa podarilo zachytiť svedkovi na mobil. Video poskytol polícii.

Bežná potýčka vodičov sa zmenila na ceste v ruskom Petrohrade na drámu. Agresívny Rus z ničoho nič zaútočil sekerou na auto iného vodiča, v ktorom sedeli aj dve malé deti. Nereagoval ani na ich vydesený krik a ďalej udieral sekeru do vozidla. Celý incident sa podarilo nakrútiť náhodnému svedkovi na mobil.

Konflikt vznikol medzi mužom v strednom veku a mladším vodičom Audi. Podľa všetkého sa vôbec nezrazili. Staršieho muža vyprovokoval mladší vodič tým, že na neho použil klaksón. Nasledovala hádka na ceste. Všetkému sa snažila zabrániť neznáma žena, ktorá bola zrejme manželka útočníka.


Starší muž zrazu otvoril kufor svojho auta a vybral z neho sekeru. Druhý vodič neváhal ani sekundu. Nasadol do Audi a chcel odísť. To však netušil, že na neho muž zaútočí. Najskôr sekol do kapoty auta, potom vrazil sekeru do predného skla. To už sa vydesené deti na zadných sedadlách nezdržali a začali nahlas kričať.

Vodičovi Audi sa našťastie podarilo ujsť a nikto sa nezranil. Nasledovalo ho však iné auto. Bol v ňom muž, ktorý sa ponúkol, že všetko dosvedčí na polícii a má aj dôkaz. Celý incident zaznamenaný na mobilný telefón.

Ruská polícia už po agresívnom útočníkovi pátra. Ten zmizol hneď po incidente.


https://www.youtube.com/watch?v=ng3iWNUr_dc


PETROHRAD/JH, Daily Mail

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti