Muža šokovala valiaca sa krv zo stropu. Prípad vyriešila až privolaná polícia

Najprv tento problém odmietli riešiť správca domu aj realitná kancelária.

Adam Hockett z kanadského Winnipegu zostal v šoku po tom, čo v kúpeľni videl, ako zo stropu presakuje krv. Tekutina mu zašpinila umývadlo, nábytok aj oblečenie. Keďže nevedel, čo s tým, rozhodol sa privolať správcu domu. Píše CBC .

Ten po príchode na miesto sa jeho sťažnosti vraj len zasmial a odkázal mu, aby kontaktoval svoju poisťovňu. Následne zavolal na políciu a vysvetlil im, o čo ide. Muži zákona sa rozhodli, že vstúpia do horného bytu. Nález ich šokoval, v byte ležalo mŕtve telo.

Polícia ho odstránila asi po troch hodinách od udania, cudzie zavinenie vylúčila. Hockett, príslušník americkej armády, podal sťažnosť na realitnú kanceláriu, ktorá byt spravuje, že sa nedá žiť na mieste, kde je veľmi cítiť krv.

Reakcia zamestnanca ho zaskočila: „Ste vojak, mali by ste byť na to zvyknutý." Adam sa s týmito nepríjemnými skúsenosťami rozhodol podeliť na Facebooku, okrem podrobného popisu pridal aj snímky.

Zdroj: Facebook/Adam Hockett

Jeho vyjadrenie sa okamžite stalo populárnym, keďže malo tisícky zdieľaní. Po tomto „úspechu" mu odrazu zavolali z realitnej kancelárie s tým, že mu do bytu pošlú profesionálny upratovací tím.

Následne aj vydali stanovisko, v ktorom chápu, že „incident je veľmi traumatizujúci ako voči obyvateľovi bytu, tak aj rodine a blízkym mŕtveho z horného bytu."

Zároveň Hockettovi ponúkli, že mu ukončia nájomnú zmluvu a pomôžu nájsť nové ubytovanie. Zároveň však od neho požadujú, aby podpísal dohodu o mlčanlivosti a vymazal príspevok z Facebooku. Muž sa zatiaľ nerozhodol.

WARNING Graphic pictures and descriptions Anyone who does business with Sussex Realty in Winnipeg, MB. Please read...

Uverejnil používateľ Adam Hockett   Nedeľa 16. februára 2020

Zdroj: Facebook/Adam Hockett

WINNIPEG/rd

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kanada

Dôležité udalosti