Zahraničné

Pozrite sa, čo 15-ročná dcéra lovca krokodílov odkazuje mladým dievčatám

Bindi Irwin.
Bindi Irwin. Zdroj: Profimedia.sk

Slečny by sa mali zamyslieť, ako výstredne sa obliekajú.

Pamätáte si ešte na známeho lovca krokodílov a moderátora prírodopisných dokumentov Steva Irwina, ktorého pred ôsmimi rokmi zabila počas potápania raja? Poriadny rozruch teraz vo svete vzbudila jeho dcéra svojim odkazom  mladým tínedžerkám.


V nedávnom rozhovore pre News Corp povedala, že by sa dievčatá v jej veku mali obliekať konzervatívnejšie.

"Myslím, že keď sa pozriem okolo seba, veľa mladých dievčat sa snažia obliekať staršie," vyjadrila sa dospievajúca dcéra legendárneho milovníka zvierat.

Mladá Bindi dovŕši v júli len 16. narodeniny. Už teraz sa však vyjadruje veľmi dospelo. Sama tvrdí, že má najradšej šálku čaju s dobrou knihou v ruke.

"Cítim, akoby vo mne bola "stará duša" a veľmi sa mi nepáči, ako chodia oblečené dievčatá v mojom veku. Je to niekedy nevkusné a príliš odhaľujúce", pohoršuje sa Bindi.

Mladá Irwin uprednostňuje skôr farby khaki a jednoduchý, až konzervatívny štýl. Má pocit, že mnohokrát sa dievčatá chcú cítiť staršie, avšak podľa jej slov budú o pár rokov ľutovať svoje správanie.

"Neskúšajte to tak radikálne zmeniť. Džínsy a tričko sú taktiež nádherné, dokonca vyzerajú čistejšie. Obliekajte sa tak, akoby ste chceli ukázať všetkým, aké ste," dohovára ostatným dievčatám.


Jej otec by bol na ňu určite hrdý. Keď vyrastie, chce byť tiež ochrankyňou prírody. Steve sa preslávil vlastným dokumentárnym seriálom Lovec krokodílov a vlastnil Australia Zoo v Beerwah. Zomrel však v roku 2006 na následky bodnutia rajou pri natáčaní nového dokumentárneho programu. Celý svoj život obetoval zvieratám.

CNN.com/AUSTALIA/Mdolnakova

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti