Zahraničné

Brutálne zmlátila mamičku pred jej synom. Všetci si to nahrávali, nikto jej nepomohol!

zena.jpg

Dvojročný chlapček len bezmocne kričal a snažil sa ženu zastaviť kopaním.

Internetom od utorka koluje video, na ktorom je zachytená brutálny útok ženy na mladú mamičku. Šlo o zamestnankyňu McDonaldu, ktorá sa neďaleko fastfoodu vrhla na ženu, zhodila ju na zem a brutálne ju mlátila päsťou do tváre. Tiež do nej kopala a ešte na ňu aj napľula. Pomedzi to jej vulgárne nadávala. To všetko videl dvojročný synček napadnutej ženy. Do zamestnankyne fastfoodu sa snažil kopať a kričal na ňu. Všetkému sa prizerala hŕstka ľudí, ktorí si incident nahrávali, ale žene nepomohli!


Polícia už obvinila z útoku 25-ročnú Late Harris. "Polícia sa takýmto typom násilia zaoberá každý deň. Ale keď to človek vidí ešte aj na videu, je to odporné," povedal policajný šéf zo Salemu John J. Pelura III.

Žene nakoniec niekto privolal záchranku, ktorá ju objavila ležať v kaluži krvi. Zistili, že ide o 27-ročnú mamičku Catherine Ferreira. Utrpela otras mozgu a mala aj zlomený nos. Po tom, ako ju hospitalizovali v nemocnici povedala, že ju napadla Tia z McDonaldu, pretože ju obvinila, že spáva s manažérom.

"Táto spoločnosť stráca morálku. Ľudia vidia, že niekto mláti ženu za bieleho dňa pred jej dieťaťom a nikto jej nepomôže? Namiesto toho vytiahnu telefóny? Je tu hrozne malá úcta k životu," pokračoval vo vyhlásení policajný šéf.

Late Harris je už vo väzbe a súd stanovil jej kauciu na 35-tisíc dolárov. 

https://www.youtube.com/watch?v=rOE9_xx9juYNEW JERSEY/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.