Ohavný čin kanibala (41): Počas párty zabil priateľku, jej nohy si usmažil a zjedol

Malé lásky
Zdroj: Reprofoto: YouTube/ICTV

Keď ho počas konzumácie v dome našli policajti, prišlo im zle.

Ukrajinské médiá informovali o veľmi ohavnom čine. Oleksandr (41) sa policajtom priznal, že počas toho, ako popíjal na párty, dostal hlad, ktorý zahnal brutálnym spôsobom. Podľa dostupných informácií zabil svoju 50-ročnú priateľku a následne si jej nohy uvaril a zjedol.

Kanibala práve počas konzumácie vyrušila v jeho dome privolaná hliadka. Incident sa stal 13. apríla v banskom meste Kryvyj Rih.

Všetko sa vraj začalo vtedy, keď násilník chytil kuchynský nôž, ktorým žene podrezal hrdlo. Keď sa uistil, že je mŕtva, nohy mal podľa tamojších médií oddeliť od tela, ktoré vložil do plastového vreca.

Zdroj: Reprofoto: YouTube/ICTV

V noci vrece s pozostatkami priateľky zaniesol asi o 500 metrov ďalej do miestnej rieky. Ráno ho objavili náhodná okoloidúca rodina aj s deťmi. Okamžite zavolali políciu.

Keď miestni obyvatelia okamžite identifikovali telo, dali mužom zákona adresu jej priateľa. Po príchode do domu neverili vlastným očiam. Keď zbadali, ako muž na panvici smaží ľudské mäso a konzumuje ho, im prišlo zle.

Beštiálneho Oleksandra zatkli a následne sa k nevídanému činu priznal. Teraz už voči zniesli trestné stíhanie za prečin obzvlášť závažnej vraždy, začo mu podľa ukrajinských médií hrozí až 15 rokov väzenia.

KYJEV/rd

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Vojna na Ukrajine

Dôležité udalosti