Obrovská tragédia. Tento chlapček (†9) sa obesil na šnúrke od županu

Liam Gardner
Zdroj: mirror.co.uk

Detská nevinná hra sa skončila tragicky.

V anglickom mestečku Ebbw Vale sa stala obrovská tragédia. Deväťročný Liam Gardner sa obesil na šnúrke od županu pri nevinnej detskej hre.

Zdroj: mirror.co.uk
Liam (†9) a jeho brat Delme (12) boli spolu sami v izbičke a chystali sa pozerať film. Tablet si zavesili na pásik od županu. Starší braček na chvíľu odišiel. Keď sa vrátil, malý Liam visel z poschodovej postele a okolo krku mal omotaný pásik od županu.

"Môj starší syn začal okamžite kričať, že sa niečo stalo s Liamom. Bežala som hore do izby a on tam visel na posteli. Všetkými silami som sa ho snažila zdvihnúť, ale nemala som sily, bolo neskoro," povedala britským novinárom matka Kiara (33).

Do izby pribehol aj Liamov nevlastný brat (16) a snažil sa ho odrezať kuchynským nožom. Potom mu matka dala dýchanie z úst do úst, ale bolo už neskoro. Keď dorazili zdravotníci, mohli už len konštatovať smrť.

"Chcem varovať všetkých rodičov, čo majú doma takéto poschodové postele. Nikdy by ma nenapadlo, čo všetko sa môže stať," plače matka. Cudzie zavinenie nebolo zistené.

EBBW VALE, mirror.co.uk, tn.cz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti