VIDEO: Bezcitná matka hodila postihnutého chlapca do kanála. Druhý pokus bol fatálny

Horiace autá na Panónskej ulici.
Zdroj: reprofoto: YouTube/Crónicas con Beto Ariňo

Chlapec podľa polície nerozprával.

Neuveriteľná bezcitnosť. Patricie Ripleyová z amerického Miami čelí trestnému činu zabitia svojho postihnutého syna. Kamera 45-ročnú matku zachytila, ako sa jej prvý pokus o zabitie nepodaril. Píše 7news.com.

Žena hodila Alejandra do vodného kanála dvakrát, pri prvom pokuse, ktorého zábery sa dostali na verejnosť, však mladíka zachránili okoloidúci. Žiaľ, druhý pokus už krkavčej matke vyšiel.

Chlapec podľa polície nerozprával. Policajti našli plávať jeho v telo v kanáli. Na záberoch vidno, ako sa s ním prechádza pri brehu.

Ešte ho pohladí po hlave a potom ho tlačí k vode, kde ho následne sotí uteká z miesta preč. O pár sekúnd neskôr ju opäť vidno na scéne, keď s okoloidúcim uteká k vode, aby Alejandra zachránili.

Keďže zrejme už dopredu mala premyslený svoj šialený plán, chlapca nasadila do auta a odviezla na iné miesto pri golfovom klube.

„Bohužiaľ, v jeho blízkosti nikto nebol. Sme si celkom isté, že jej jediným úmyslom bolo zabiť ho," povedal hovorca tamojšej polície Fernandez Rundle.

Zatiaľ prebieha pitva tela, aby sa zistilo, či chlapec nemal nejaké zranenia ešte pred utopením. Je možné, že pre krutú matku bude žaloba požadovať aj trest smrti.

Patricie policajtom spočiatku tvrdila, že ju prepadli dvaja muži tmavej pleti, ktorí požadovali drogy a mali jej vziať mobil a uniesť postihnutého chlapca. To sa malo stať vo štvrtok v noci minulý týždeň.

Na druhý deň však našli v kanáli mŕtve chlapcovo telo, a tak Patriciu podrobili výsluchu. Nakoľko sa jej tvrdenia rozchádzali s tým, čo uviedli svedkovia, žena sa pod vplyvom dôkazov, najmä kamerových záznamov, rozsypala.

Napokon sa priznala, že odviedla chlapca na iné miesto a vykonala tento hrozný čin. Argumentovala tým, že na druhom svete mu bude lepšie.

https://www.youtube.com/watch?v=r4g2SnM4WFI


Zdroj: YouTube/Crónicas con Beto Ariňo

MIAMI/rd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme USA

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.