Zahraničné

Prvá spoveď Kramného z väzenia. Čo povedal o manželstve s Monikou?

Orgány Moniky a Klárky nezostali v Egypte
Zdroj: tn.cz

Rozhovoril sa aj o vzťahu Moniky a jej brata Radmila.

Vrúcna láska a bezhraničná dôvera. Tak opisuje Petr Kramný (36) z väzobnej väznice v rozhovore pre český časopis Reflex vzťah s manželkou Monikou (†36). Pritom sám priznáva, že na manželku žiarlil. Muž, ktorý je obvinený z vraždy svojej ženy i dcéry Klárky (†8), vinu stále popiera.

Zdroj: tn.cz

"Naše manželstvo bolo ako každé druhé. Takmer všetok voľný čas sme trávili spoločne (výlety, nákupy, akcie s priateľmi)," napísal Petr Kramný z väznice, kde sedí už od 20. februára. "Monike som vždy plne veril a takmer vždy som jej a Klárke splnil každé ich prianie. Boli tým najdôležitejším v mojom živote," tvrdí.

Pritom už týždeň po smrti Moniky a Klárky na dovolenke v Egypte vydal nahrávku, v ktorej priznáva, že na ňu chorobne žiarlil, dával jej ultimáta a pozoroval ju. "Viem o tom, že mala Facebook a jednu dobu sme sa kvôli tomu aj pohádali, keď som prišiel na to, že tam má 57 neznámych chlapov, ktorých som v živote nevidel. Dal som jej na výber. Buď ja, alebo Facebook," hovorí v ​​nahrávke Petr Kramný.

Zdroj: tn.cz
Monikina kamarátka, ale hovorí niečo iné. "Mala to byť posledná spoločná dovolenka. Chudák Monika netušila, že si tým spečatí vlastnú smrť. On rozchod jednoducho nepripustil aj za cenu smrti," napísal denník Aha!.

Monikin brat klame, skoro ju napadol, tvrdí Kramný

Rozhovoril sa aj o vzťahu Moniky a jej brata Radmila, ktorý rozhodne neverí v Kramného nevinu. Súrodenci vraj nemali tak idylický vzťah, ako Radmil tvrdí.

"Monikin brat sa v médiách vyjadruje o svojom vzťahu s Monikou, že bol veľmi dobrý. Pravda je úplne iná. Niekoľko dlhých rokov sa spolu nestýkali. Dôvodom bolo, že keď sa osobne stretli, pohádali sa a nechýbalo moc a Radmil Moniku fyzicky napadol ," napísal Petr Kramný týždenníku Reflex.

Podľa neho verejnosť nepozná celú pravdu a manipulujú s ňou médiá. Monika mala mať radšej svojho druhého brata Martina. Petr Kramný nemôže Radmilovi prísť na meno hlavne kvôli tomu, že sa spriahol s jeho sestrou Lenkou. Ani tá už v bratovu nevinu neverí.

Tragédia v Egypte 

Monika († 36) a Klárka († 8) z Karvinej zomreli vlani 30. júla v izbe hotela Titanic Palace v egyptskej Hurgdadě. Špekulácie o tom, že obe českej turistky otrávilo jedlo, spochybnil riaditeľ miestnej nemocnice. Tvrdil, že mama s dcérkou mali žalúdky rozleptané prudkým jedom. Českí vyšetrovatelia sa vrátili z Egypta s tým, že obe Češky zabil elektrický prúd. Z podielu na ich smrti je podozrivý manžel a otec Petr Kramný.

BRATISLAVA, Ahaonline, tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.