Muž chcel pomôcť kamarátovi so sťahovaním. Po páde do studne ho ratovali hasiči

Brhlovce.
Zdroj: Facebook/Guilford Police Department

Dom, kam sa jeho priateľ presťahoval, bol postavený v roku 1843.

Netypický výjazd zažili hasiči v americkom meste Guilford v štáte Connecticut. Tí v nedeľu museli zachraňovať muža, pod ktorým spadla podlaha, následkom čoho sa zrútil do viac ako deväť metrov hlbokej studne. Píše CNN .

Christopher Town pomáhal v kamarátovom dome so sťahovaním nábytku. „Počul som zvuk podobný praskline a odrazu cítim, ako podlaha podo mnou klesá," hovorí „obeť" pádu.

Tamojšia polícia uviedla, že dom, kam sa jeho priateľ presťahoval, bol postavený v roku 1843, pričom studňu vraj postavili mimo domu. V roku 1981 pristavovali a došlo k viacerým renováciám.

„Studňu nezakryli vhodným poklopom, len na ňu položili drevenú podlahu. Mnohé z takýchto starých domov môžu predstavovať nebezpečenstvo," dodala polícia.

Christopher sa po páde do studne držal kamennej steny, aby sa udržal nad vodou. Keď hasiči dorazili na miesto, pomocou záchrannej vesty a lán sa muža podarilo vytiahnuť.

„Boli veľmi profesionálni. Odviedli skvelú prácu a v podstate mi zachránili život. Možno by som tam nezomrel, ale bol som čoraz viac nervózny," uviedol Christopher. Ten utrpel len drobné poranenia, pre istotu ho však previezli do nemocnice.

Giant shout out to our amazing Guilford Fire Department for the unbelievable rescue of a Guilford resident who fell down...

Uverejnil používateľ Guilford Police Department   Nedeľa 28. júna 2020

Zdroj: Facebook/Guilford Police Department

GUILFORD/rd

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme USA

Dôležité udalosti