Šialená policajná naháňačka sa skončila pádom z útesu. Muž akoby zázrakom prežil

Policajti muža vyzvali, aby vozidlo zastavil, no ten to odmietol a policajnej hliadke unikal rýchlosťou 160 kilometrov za hodinu.

Scéna ako z akčného filmu. Policajti z kalifornského mestečka Davenport boli privolaní k streľbe, no podozrivý muž začal unikať a šialená naháňačka sa skončila až pádom z útesu do oceána, píše spravodajský portál CNN.

V utorok popoludní dostali kalifornskí policajti hlásenie o mužovi, ktorý podľa svedkov strieľal zo zbrane v meste Davenport severozápadne od mesta Santa Cruz. Policajní dôstojníci vyrazili na miesto, no krátko nato im podozrivý muž začal unikať v ukradnutom aute.

Policajti muža vyzvali, aby vozidlo zastavil, no ten to odmietol a v rýchlosti 160 kilometrov za hodinu unikal policajnej hliadke južne do mesta Santa Cruz.

Šerif mesta Davenport uviedol, že v meste potom policajti prenasledovanie podozrivého ukončili, aby neohrozili obyvateľov.

Miestna polícia krátko nato zachytila podozrivé vozidlo jazdiace po West Cliff Drive, ktoré z ničoho nič zišlo z cesty. Muž zrejme nezvládol riadenie a s ukradnutým autom prepadol cez útes až do oceána.

Podozrivý muž pád akoby zázrakom prežil, z auta dokonca vyliezol bez pomoci a následne sa snažil vyliezť po útese, kde ho už zatkla polícia. Šerif uviedol, že muž neutŕžil žiadne zranenia. Nie je jasné, či bol pod vplyvom omamných látok ani dôvod, prečo pred políciou unikal.

KALIFORNIA/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Policajná naháňačka

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.