Obrovská tragédia: Pár sa roky pokúšal o deti, teraz im dvojičky zabil ich pes

Gerard Butler na pláži v Malibu
Zdroj: Facebook/Elaine Novais

Ten mal žiarliť na to, že sa mu majitelia po narodení bábätiek prestali venovať.

Obrovská tragédia v Brazílii. Len 26-dňové dvojičky mal na severovýchode krajiny v meste Piripé zabiť pes. Ten zrejme žiarlil na to, že sa mu rodičia bábätiek prestali dostatočne venovať. Píše The Sun.

Dvojičky Anne a Analú zomreli 23. júna po tom, ako prišli na svet o mesiac skôr. Zdrvení príbuzní tvrdia, že štvornohý kríženec labradora a amerického líščieho psa bol súčasťou rodiny päť rokov.

Matka Elaine (29) svoje malé ratolesti našla v spálni s vážnymi poraneniami brucha. Sused, inak pracujúci ako ošetrovateľ, obom deťom poskytol prvú omoc predtým, ako ich odviezli do nemocnice.

Tam lekári potvrdili, že jedno z detí zomrelo na poranenia okamžite, druhé utrpelo zástavu srdca, avšak doktorom sa ho už, žiaľ, zachrániť nepodarilo.

„Až doteraz bol poslušný a priateľský. Domnievame sa, že keď stratil náklonnosť svojich majiteľov, na ktorých bol zvyknutý, mohlo to v ňom vyvolať žiarlivosť," hovoria miestni lekári.

Príbeh vyznieva o to smutnejšie, že Elaine sa s manželom Regisem (32) pokúšali o založenie rodiny dlhých deväť rokov. Nešťastnú ženu museli po nervovom zrútení taktiež previezť do nemocnice.

BRASÍLIA/rd

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Dvojičky

Dôležité udalosti