Rodičia a stará mama nútili malé deti k sexuálnym praktikám. Žili v hrozných podmienkach

Maďarská polícia zadržala rodičov a starú mamu.
Zdroj: Polici.hu

Na pokyny rodičov sa stará mama len prizerala a dvojicu podporovala.

Prípad manželského páru a babičky z obce Kerepes v strede Maďarska rieši polícia. Trojicu zadržali preto, že rodičia mali nútiť svojich štyroch potomkov k bližšie nešpecifikovaným sexuálnym praktikám. Ide o malé deti vo veku dva, tri, štyri a šesť rokov.

Ich stará mama skončila v rukách polície preto, že dvojici manželov v čine nezabránila. Naopak, podporovala ich a fandila im, píšu novinky.cz s odvolaním sa na maďarskú policajnú stránku police.hu.

„Polícia prišla v pondelok k rodinnému domu, kde zadržala babičku. Rodičia sa potom prihlásili na polícii sami, ale všetci obvinenia odmietli,“ uviedla polícia.

Tá zverejnila aj fotografie z domu, kde rodina žila. Je z nich zrejmé, že deti nevyrastali v dobrých podmienkach.

Zdroj: police.hu

K hrozivým činom malo v rodine dochádzať v roku 2017. V prípade, že deti odmietli plniť príkazy, rodičia ich bili alebo im trhali vlasy. Polícia tiež dodala, že všetci spali v jednej posteli a malé deti boli často svedkami pohlavného styku rodičov.

A to nie je všetko. Dvojica mala deti nútiť aj do toho, aby žobrali pred predajňou potravín. Okoloidúcim museli tvrdiť, že sú choré a potrebujú peniaze alebo jedlo.

Obvinení zo sexuálneho násilia a ohrozovania maloletých sú 27-ročná matka detí Marianna M., 30-ročný otec Zoltán 57-ročná stará mama. Deti sa už nachádzajú v detských domovoch.

KEREPES/rk

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Ma%darsko

Dôležité udalosti