VIDEO: K chlapcovi sa hrozivo blížil žralok. Zachránil ho policajt v civile

Prvé zábery z vážnej nehody.
Zdroj: Reprofoto: Facebook/Cocoa Police Beach

Na videu vidno, ako sa vo vode zjaví žraločia plutva, ktorá sa blíži k chlapcovi.

Policajt Adrian Kosicki kráčal vo štvrtok s manželkou po pláži Cocoa Beach na Floride, keď si odrazu všimli žraloka, ktorý v plytkej vode plával smerom k malému chlapcovi. Píše Fox News .

To nenechalo muža zákona chladným a aj napriek tomu, že bol v civile, neváhal skočiť do vôd oceánu a ratovať dieťa.

Na videu vidno, ako sa vo vode zjaví žraločia plutva, ktorá sa blíži k chlapcovi. Prítomní svedkovia upozorňujú chlapca, že v jeho blízkosti je obávaný predátor.

V tom do vody skočil Kosicki, schmatol chlapca za ruku a cez surf ho ťahal na pobrežie. O aký druh žraloka šlo, však známe nie je.

Na Floride žraloky najčastejšie útočia od júla do októbra, keď stúpla teplota vody, čo znamená aj vyššiu koncentráciu ľudí.

"Vďaka Adrianovi nikdy nebudeme vedieť, aké boli skutočné úmysly žraloka. Chlapec však aspoň má o čom rozprávať. Dobrá práca," uviedla polícia.

OFFICER PULLS BOY FROM CLOSE ENCOUNTER WITH SHARK Cocoa Beach Police Officer Adrian Kosicki was off-duty Thursday evening, July 16, walking on the beach with his wife near the pier when they noticed a shark approaching a small boy on a boogie board. Adrian made the decision to quickly enter the water and pull the boy from the surf as the shark began to get dangerously close, within only a couple of feet at its nearest distance. We’re certainly not marine biologists, educated and trained to differentiate between the various species of sharks, their respective feeding habits, and aggressiveness near swimmers. We just do what we do best—protect the public from harm. Thanks to Adrian, we’ll never know what that shark’s intentions were, and that little boy will forever have a pretty cool story to tell. Great job!

Uverejnil používateľ Cocoa Beach Police & Fire Piatok 17. júla 2020

Zdroj: Facebook/Cocoa Beach Police & Fire

FLORIDA/rd

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme žralok

Dôležité udalosti