Neuveriteľná nehoda. Žena autom vrazila do nemocnice, usmrtila jedného človeka

Martin Bagar a Jozefína Trnavská
Zdroj: YouTube / 11Alive

Pri nehode prišla o život 55 ročná žena a ďalšie štyri boli zranené.

Obrovské nešťastie. Sedemdesiatpäťročná žena autom vrazila do priestorov nemocnice, pričom usmrtila jedného človeka a ďalších štyroch zranila. Nešťastný incident zachytili kamery. Na záberoch vidieť, že žena stratila kontrolu nad vozidlom a nekontrolovateľne vrazila do čakárne, v ktorej sa nachádzali ľudia, píše Daily Mail.

Mary Claytonová sa chystala na vyšetrenie v nemocnici Piedmont Hospital v americkej Atlante v štáte Georgia. Na záberoch z kamier vidieť, ako so svojím SUV čakala na parkovisku, keď sa zrazu auto pohlo a narazilo do vozidla stojaceho pred ním, ktoré odtlačilo a v rýchlosti narazila do presklenej čakárne.

Pri nehode prišla o život 55 ročná žena a ďalšie štyri boli zranené.

Polícia zatiaľ ženu, ktorá nešťastie spôsobila, neobvinila. Po nehode sa podrobila dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Prebiehajúce vyšetrovanie však naznačuje, že nešlo o úmyselné konanie. Žena podľa polície jednoducho stratila kontrolu nad riadením, presnú príčinu však neuviedli.

Dvadsaťdeväťročná Kailyn Bailey, ktorá po náraze utrpela vážne zlomeniny panvy a bedier a ktorá strávila niekoľko týždňov v nemocnici, kde sa musela opäť učiť chodiť, uviedla, že zvažuje podanie žaloby na vinníčku. Rovnako chce žalovať aj nemocnicu, ktorá podľa nej pred vstupom do budovy nenainštalovala bezpečnostné zariadenie, ktoré by zabránilo tomu, aby došlo k smrteľnému incidentu.

„Pýtam sa, ako je možné, že autom vrazíš do nemocnice, vážne ma zraníš, zabiješ jednu osobu, ale napriek tomu máš dovolené byť na slobode a ďalej si žiť svoj život?“ tvrdí Baileyová.

Žena, ktorá nehodu spôsobila, na otázky médii neodpovedá. Nemocnica vyjadrila poľutovanie nad incidentom, no na otázky podobne nechce odpovedať, kým nebude vyšetrovanie ukončené.

GEORGIA/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zdravie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.