Zlodej na seba v pizzerii nechal kontakt. Krátko pred lúpežou vypísal žiadosť o zamestnanie

Okrem vyplnenej žiadosti v reštaurácii nechal aj svoj ruksak.

Keď sa chystáte spáchať zločin, nechať na seba na mieste činu kontakt, nie je najlepší nápad. Teraz už to vie aj lupič z amerického štátu Pennsylvánia, ktorý prepadol pizzeriu v meste North Catasauqua. Informoval o tom portál Fox News.

Nicholas M. Mark (22) sa krátko pred činom v reštaurácii uchádzal o pracovné miesto a vyplnil žiadosť s osobnými údajmi, v ktorej na seba nechal kontakt. Polícia vďaka tomu mala ľahkú prácu.

Mark na zamestnanca vytiahol nôž a odniesol si priesvitný box, do ktorého zákazníci hádzali sprepitné. Okrem vyplnenej žiadosti v reštaurácii nechal aj svoj ruksak, v ktorom bolo viacero „predmetov" s jeho menom. Aby toho nebolo málo, našli v ňom aj injekčné striekačky a viacero ďalších vecí súvisiacich s aplikovaním drog.

Marka vypátrali takmer okamžite po lúpeži. Čelí obvineniam z lúpeže, nebezpečného vyhrážania so zbraňou a z prechovávania drog. Páchateľ nevyužil možnosť zložiť kauciu a skončil vo väzníci okresu Northampton. Pred súd by sa mal postaviť 11. septembra. 

NORTH CATASAQUA/kc

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Lúpež

Dôležité udalosti