Obrovské nešťastie. Muž sa utopil len päť minút po tom, čo požiadal priateľku o ruku

Po tom, čo spolu radostnú chvíľu oslávili, sa mladík rozhodol, že si dá s kamarátmi plavecké preteky v rieke.

Ich šťastie netrvalo dlho. Zaľúbenci João Guilherme Torres Fadini a jeho priateľa Larissa Campos trávili čas s priateľmi v brazílskom Sao Paule, keď sa dvadsaťštyriročný muž rozhodol požiadať svoju o rok staršiu priateľku o ruku. Radosť však rýchlo vystriedal obrovský žiaľ. Iba pár minút po zásnubách sa totiž João utopil v rieke Sorocaba, píše The Sun.

Po tom, čo spolu radostnú chvíľu oslávili, sa totiž mladík rozhodol, že si dá s kamarátmi plavecké preteky v rieke.

„Po tom, čo sme sa pobozkali, si vyzliekol tričko a vošiel do vody s kamarátmi. Povedal mi, aby som naňho počkala a že ma miluje,“ opísala pre brazílske médiá posledné chvíle s milovaným mužom Larissa.

Zdroj: Shutterstock / messias de oliveira felix

„Chceli si dať preteky na druhý breh. Takmer všetci to vzdali, len on a môj švagor Gabriel pokračovali,“ dodala užialená žena.

João bol podľa kamarátov dobrý plavec, no z ničoho nič zmizol pod hladinou vody. Privolaní záchranári začali pátranie, na pomoc boli privolaní aj potápači a armáda. 

„Kým prišli hasiči, hľadali sme ho všade, ale bez úspechu,“ priznala Larissa. Nakoniec jej záchranári oznámili správu, ktorej sa najviac obávala. Asi po hodine a pol našli potápači Joãovo telo.

Zdroj: Facebook / Paulo Cesar HeitLing

Pár už mal údajne aj dátum svadby, pretože sa nemohli dočkať, kedy si založia rodinu. „Žiadosť o ruku plánoval. Hovoril, že to bude veľkolepé. Dokonca si založil zložku z rôznymi nápadmi, ktoré chcel použiť,“ opísala mladá žena.

Užialená Larissa priznala, že nedokáže myslieť na nič iné, len na svojho milovaného priateľa. „Všetko, čo mi zostalo, sú spomienky na to, čo sme zažili a plánovali spolu prežiť.“

BRAZÍLIA/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zásnuby

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.