Záhadné zmiznutie: Žena bola nezvestná dva roky, našli ju polomŕtvu na otvorenom mori

Ilustračná snímka.
Zdroj: YouTube.com

Keď ju rybári zachránili, ďakovala Bohu, že sa znova narodila.

Na pobreží Kolumbie neďaleko mestečka Puerto Colombia vytiahli miestni rybári z mora polomŕtvu ženu, ktorú na hladine udržiavalo záchranné koleso. Bola podchladená a veľmi slabá, pretože v mori bola viac ako osem hodín. Neskôr vysvitlo, že ide o ženu, ktorá je už dva roky nezvestná. Médiám neskôr prezradila, aký ťažký mala život a prečo odišla od svojej rodiny, uviedol The Sun.

Angelica Gaitanová (46) záhadne zmizla pred dvomi rokmi. V skutočnosti odišla od rodiny, pretože bola roky psychicky aj fyzicky týraná. Médiám prezradila, že v mori chcela ukončiť svoj život, ale teraz ďakuje Bohu, že jej dal druhú šancu.

https://www.youtube.com/watch?v=sNbE0p6x3_0


Svoje deti, rodinu a priateľov opustila, pretože bola 20 rokov vystavená domácemu násiliu. Už to nedokázala ďalej znášať a bez slova utiekla.

Angelicu zachránili a odviezli do nemocnice. Polícii prezradila, čo sa stalo a čo robila dva roky od jej zmiznutia.

„Celých 20 rokov som žila v toxickom manželstve. Týranie sa začalo, keď som čakala prvé dieťa. Muž ma bil a psychicky ničil," uviedla Angelica kolumbijským médiám. „Pokračovalo to aj počas druhého tehotenstva a ja som už nemohla pred ním ujsť, lebo som mala dve malé deti. Veľakrát som na neho zavolala políciu. Odviedli ho na 24 hodín, a keď sa vrátil, bolo všetko ako pred tým," dodala.

Ujsť sa rozhodla v roku 2018, keď ju manžel surovo zbil, až si myslela, že ju zabije. Šesť mesiacov sa len pretĺkala mestami, potom ju umiestnili do útulku v Barranquilla. Keď ho neskôr musela opustiť, chcela si vziať život.

Jej dve dcéry sa chcú teraz o matku postarať. Obe žijú v hlavnom meste Bogota. Jedna z nich uviedla, že matka mala zdravotné problémy a po infarkte sa zhoršilo aj jej psychické zdravie.

BOGOTA/jh

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.