Chceli si spraviť selfie na streche. Pod tínedžerkami sa prepadla podlaha, padali štyri poschodia

Jedna z nich sa podľa lekárov nachádza v kritickom, no stabilizovanom stave. Druhá zo žien má poranenia nohy a členka.

Chceli si spraviť selfie na streche a takmer pri tom prišli o život. Dve devätnásťročné študentky museli previezť do nemocnice po tom, čo sa pod nimi prepadla strecha štvorposchodovej budovy, píše Mirror.

Študentky filadelfskej univerzity Temple University boli počas víkendu na párty, keď sa rozhodli zaobstarať si fotografiu zo strechy budovy. Podľa polície sa však pod nimi prepadla a mladé ženy padali z výšky štyroch poschodí. Následne dopadli na chodník.

Incident sa odohral v skorých ranných hodinách a privolaní záchranári previezli zranené ženy do nemocnice. Jedna z nich sa podľa lekárov nachádza v kritickom, no stabilizovanom stave. Druhá zo študentiek má poranenia nohy a členka.

Študenti sa neskôr sťažovali, že bezpečnostné bariéry na streche budovy nie sú dostatočné. Správca budovy pre televíznu stanicu 6ABC uviedol, že podlaha strechy je z dreva a po obvode ju chráni tehlový múrik so zábradlím.

Obyvateľ susednej budovy však upozornil, že študenti ani počas pandémie nerešpektujú obmedzenie večierkov. Keby tak urobili, podľa neho nemuselo k nešťastiu dôjsť.

Zdroj: YouTube/6abc Philadelphia

PHILADELPHIA/tvnoviny.sk, lm
Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Párty

Dôležité udalosti