Muža „po smrti“ uložili do mrazničky. Po 20 hodinách zistili, že je nažive

Prípad sa dostal aj do miestnej televízie a v krajine spôsobil obrovskú senzáciu.

Druhýkrát sa narodil. Sedemdesiatštyriročného Inda umiestnili do mrazničky po tom, čo si jeho rodina myslela, že je mŕtvy. Po dvadsiatich hodinách si však zamestnanec mraziarenskej spoločnosti všimol, že údajný „nebožtík“ je stále nažive, píše Daily Mail.

Balasubramanian Kumar z dedinky Kandhampatti v indickom štáte Tamilnádu bol dlhodobo chorý a keď sa prestal hýbať a ležal už len na lôžku, jeho príbuzní ho vyhlásili za mŕtveho. Pred náboženským obradom jeho telo podľa zvyku uložili do mrazničky.

Keď prišiel na druhý deň pracovník mraziarenskej spoločnosti vyzdvihnúť sklenenú rakvu s telom, všimol si, že muž sa hýbe. Pri prevzatí tela bol prítomný aj nebožtíkov brat, ten si však myslel, že išlo len o posmrtné záchvevy spôsobené tým, že telo jeho brata ešte stále „neopustila duša“.

Nakoniec sa ukázalo, že Kumar je skutočne nažive a privolaná polícia teraz celý prípad prešetruje. Rodinu obvinili z toho, že pred vyhlásením príbuzného za mŕtveho nevykonali náležitú lekársku kontrolu, čím ohrozili jeho zdravie a život.

Prípad sa dostal aj do miestnej televízie a v krajine spôsobil obrovskú senzáciu.

Nasledujúce video nie je vhodné pre čitateľov s citlivou povahou:

Zdroj: YouTube/NDTV

INDIA/tvnoviny.sk, lm

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Mŕtvola

Dôležité udalosti