VIDEO: Internet pobúrilo správanie ochrankára. Mladíka škrtil a následne škaredo hodil o zem

Monika Jankovská prichádza vypovedať na NAKA v Nitre.
Zdroj: Reprofoto: YouTube/7NEWS Australia

Celý prípad už má na stole polícia.

Užívateľov na sociálnych sieťach v posledných hodinách poburuje video z austrálskeho Melbourne, ktoré označujú ako šokujúce. Píše 7News Australia.

Na začiatku novembra sa totiž v jednej z tamojších ubytovni odohrala potýčka ochrankára s tínedžerom.

Video začína tým, že chudého a očividne nie príliš vnímavého mladíka drží ochrankár zozadu za krk, pričom javí známky dusenia.

Následne ho zhodí na zem, pričom počuť škaredý zvuk, ktorý nastal po dopade hlavy na zem. Zábery končia tým, že ochrankár drží chlapca za košeľu a nohavice a vynáša ho von.

Podľa dostupných informácií sa tak pre jeho zlé správanie sa, ktoré rušilo ostatných zákazníkov. Ochrankár ho už vraj vyhodil predtým, neposlušný zákazník však preskočil plot a vrátil sa späť za kamarátmi.

Keď ho chceli ochrankári po druhýkrát vyniesť von, utiekol im, preskočil bar a nalial si pivo. To už ochrankárov nenechalo chladnými. Ako tvrdia svedkovia, jeden z ochrankárov ho mal udrieť do hlavy a následne predvádzať to, čo je na videu.


Zdroj: YouTube/7NEWS Australia

Zábery vyvolali búrlivú diskusiu medzi internetovými užívateľmi, ktorí sa tínedžera zastávali v domnienke, že je v celom incidente úplne nevinne.

Celý prípad už má na stole polícia, mladík sa jej vraj sťažoval, že nikto z prítomných nezasiahol. Je presvedčený, že počas incidentu bol ohrozený na živote, keďže pri dopade o podlahu sa mu mohlo niečo stať.

Hovorca prevádzky uviedol, že ochrankár zostáva v práci, avšak vzhľadom na incident, ktorý mohol vyriešiť o čosi lepšie, sa nevyhne pokarhaniu.

MELBOURNE/rd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Melbourne

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.