Muž, ktorého vyhlásili za mŕtveho, v márnici ožil, keď mu začali rezať nohu

Kigenova rodina sa s pochybením nemocnice odmietla zmieriť a žiada spravodlivosť.

Muž z Kene, ktorého lekári oficiálne vyhlásili za mŕtveho, sa po troch hodinách prebral k životu v márnici, práve keď jeho telo chceli pripraviť na pohreb. Peter Kigen (32) v utorok skolaboval vo svojom dome v meste Kericho a privolaní záchranári po príchode už iba konštatovali jeho smrť.

"Kigen mal neznesiteľné bolesti brucha, okamžite ho previezli do nemocnice. Lekárka, urobila iba rýchlu obhliadku tela a vyhlásila ho za mŕtveho," uviedol v rozhovore pre portál Standardmedia Denis Langat, strýko pacienta.

Bezvládne telo previezli do márnice v miestnej nemocnici Kapkatet, a keď ho začali balzamovať, muž sa prebral na ostrú bolesť v nohe.

Zamestnanci márnice mu totiž práve urobili rez na nohe, cez ktorý mu chceli vstreknúť do tela formaldehyd. Kigen začal kričať a mužov, ktorí si mysleli, že stali svedkami vzkriesenia, vystrašil až natoľko, že ušli z márnice. Keď si v nemocnici uvedomili omyl, okamžite Kigenovi poskytli prvú pomoc.

Muž v rozhovore pre televíziu Citizen TV vyhlásil, že „je šťastný, že žije a svoj život chce zasvätiť evangelizmu". Kigenova rodina sa s pochybením nemocnice odmietla zmieriť a žiada spravodlivosť. Vedenie zdravotníckeho zariadenia prípad odmietlo komentovať.


Zdroj: YouTube/ Citizen TV

KERICHO/kc

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Márnica

Dôležité udalosti