Zahraničné

Nevinné obete tragédie. Na palube bolo 80 mladých ľudí aj malé deti

Steven Noreilde
Zdroj: SITA

Cestovali so svojimi rodinami na dovolenku alebo na návštevu k príbuzným.

Usmievajú sa a sú šťastní. Toto sú nevinné obete letu MH17 na rodinných fotografiách. Vtedy ani len vo sne nikto netušil, aký osud ich postihne.

Zdroj: SITA
Pri havárii malajzijského civilného lietadla zahynulo vo štvrtok všetkých 298 ľudí na palube, vrátane 193 cestujúcich z Holandska. Na palube bolo 80 mladých ľudí. Cestovali so svojimi rodinami na dovolenku alebo na návštevu k príbuzným.

Zdroj: DailyMail


Zdroj: SITA


Zdroj: SITA


Zdroj: SITA


Najmladšou obeťou nešťastia bolo zrejme toto malé dievčatko, ktoré by malo onedlho dva roky.

Zdroj: usatoday.com

Aj Gary Slok (†15) bol jedným z 80 mladých ľudí, ktorí zahynuli pri páde lietadla. Toto je posledná fotografia, ktorú urobil len tri hodiny pred smrťou. So svojou matkou Petrou Langeveldovou si pred odletom urobili v lietadle spoločnú selfie.

Zdroj: DailyMail


Telé obetí umiestnili do chladiarenských železničných vozňov pred tým, ako ich pošlú do domovských krajín na pohreb, uviedla agentúra Reuters. Americký minister zahraničných vecí John Kerry medzitým povedal, že v súčasnosti dostupné informácie jasne poukazujú na to, že proruskí separatisti na Ukrajine použili proti lietadlu raketový systém pochádzajúci z Ruska. "Je dosť jasné, že toto je systém, ktorý bol privezený z Ruska," vyhlásil Kerry v rozhovore pre spravodajskú televíziu CNN.
Zdroj: SITA

Zdroj: SITA

BRATISLAVA/TVNOVINY.sk, DailyMail

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti