Zahraničné

Nechutné! Reportéri sa na mieste tragédie prehrabávali vo veciach obetí

Reportér sa prehrabával v kufri s osobnými vecami jednej z obetí
Zdroj: YouTube

Novinári pobúrili celý svet.

Tak toto nemali robiť. Vlna kritiky sa vzniesla na dvoch investigatívnych novinárov. Reportéra televízie Sky News Colina Braziera, ktorý informoval priamo z miesta nešťastia o leteckej tragédii na Ukrajine a žurnalistu Phila Williamsa. Novinári pobúrili celý svet.

Zdroj: YouTube


Počas živého vysielania sa Colin Brazier začal prehrabávať v osobných veciach jednej z obetí malajzijského lietadla. Chcel priniesť exkluzívne zábery, začal vyťahovať zubnú kefku aj kľúče z kufra. Potom si však uvedomil, že to čo robí, je skutočne neetické. „Skutočne si myslím, že by sme toto nemali robiť."

Zdroj: YouTube


Diváci mu to však už neodpustili. Fanúšikovia Sky News boli zhrození. Vedeniu televízie odkazujú, že ich nebudú sledovať. Televízia sa v mene Colina za spôsobené nepríjemnosti ospravedlnila.

https://www.youtube.com/watch?v=uNzh1l9oy0EVeci obetí sú roztrúsené niekoľko kilometrov po okolí miesta nešťastia. Nezdržal sa ani ďalší novinár. Austrálsky žurnalista z ABC News Phil Williams tiež manipuloval s vecami obetí. Video televízia stiahla z internetu.

https://www.youtube.com/watch?v=BQOSsoJGenY


GRAVOBO, TVNOVINY.sk, Daily Mail

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.