Zahraničné

Kramného nachytali na tajnom rande

Petr Kramný sa pokúša začať nový život
Zdroj: tn.cz

Je to stará známa alebo Petrova nová priateľka?

Po návrate do Česka sa Petr Kramný pokúša začať nový život. A po niekoľkých týždňoch, čo je späť doma v Karvinej, mu v tom pomáha nová žena. Tou je rozvedená matka dvoch detí Kateřina, ktorá pracuje ako predavačka v jednom z karvinských supermarketov. Podľa fotografií je zrejmé, že je úplne odlišný typ ako Monika.

Zdroj: tn.cz
Podľa informácií tn.cz vzťah s Petrom Kramným udržuje približne tri týždne. Podľa slov z jej okolia mu najprv vyjadrovala v neľahkých dňoch medziľudskú podporu, až preskočila iskra a ich stretnutia boli stále častejšie a dôvernejšie.

Kramný sa snaží chrániť si svoje súkromie a nechcel, aby ho s novou partnerkou nachytali novinári. Preto sa s Kateřinou schádzal v poliach za mestom. Podľa ľudí, ktorí redakciu TV Nova na ňu upozornili, medzi Karvinou a Dětmarovicami sa schádzajú niekoľkokrát týždenne hneď po zotmení.

Hoci všetko prasklo a Kramného nachytali reportéri TV Nova priamo na tajnom rande, on tvrdí, že o nič nešlo. Ako prezradil českému Blesku, Kateřina je iba kamarátka a v aute sa len rozprávali. Dokonca prezradil, že o nej vedela aj zosnulá Monika. Teraz vraj o Kataríne povedal aj svokrovi.

Ako to teda je? Je Kateřina skutočne stará známa alebo je to len fanúšička, ktorej sa zapáčil Kramného mediálny obraz?

KARVINÁ, tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.