Rande sa skončilo tragédiou. Muž po normálnej vete zbil ženu a zabil dve jej deti

Celý prípad už rieši polícia.

Ukrajinské médiá informujú o šokujúcom prípade, ktorý sa stal v meste Kamjanec-Podilskyj na juhozápade krajiny.

Muž mal zbiť ženu, s ktorou sa zoznámil na četovacej sieti a zabiť dve jej deti, keď mu ich predstavila ako budúceho nevlastného otca.

Ljudmila Strelčuková (35) vzala na prvé stretnutie do rekreačného zariadenia s o päť rokov mladším Vasiľom Cechom aj dve svoje maloleté deti - deväťročnú dcéru Martinu a dvojročného syna Demida.

Keď žena v saune priamo pred Vasiľom povedala deťom, že ide o ich budúceho otčima, muž podľa vyjadrení polície dostal amok. Obe deti mal viackrát hodiť o zem, pričom napadol aj ich matku.

Políciu privolal vedúci zariadenia, ktorý počul krik. Keď prišiel za nimi, naskytol sa mu otrasný pohľad. V kaluži krvi ležali tri osoby, žiaľ, deti početným zraneniami na mieste podľahli.

Žena skončila s ťažkými zraneniami v nemocnici, o tom, že ich deti také šťastie nemali, však zatiaľ nevie. Lekári sa totiž obávajú, že by sa jej stav mohol prudko zhoršiť.

Šialený muž po incidente zo zariadenia utiekol, neskôr ho však muži zákona dolapili. Podľa vyjadrenia príbuznej Ljudmily sa jej potenciálny partner javil byť v poriadku. Celý prípad už rieši polícia.

KYJEV/rd

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zdravie

Dôležité udalosti