VIDEO: Muž si nakrúcal rozdielne počasie na oblohe. Odrazu do neho udrel blesk

V následnom rozhovore pre miestne médiá priznal, že je to znamenie.

Doslova sa druhýkrát narodil. To možno povedať o mužovi z obce Minduri z juhovýchodnej časti Brazílie. Informujú o tom tamojšie médiá.

Josého Omara de Oliveriu totiž počas toho, ako si nakrúcal ojedinele sfarbenú oblohu, zasiahol blesk. Akoby zázrakom sa mu nič nestalo. Povedal, že má len "zničené žabky".

Paradoxné na celej situácii je to, že muž si celý moment nechtiac nakrútil na mobil. „Pozrite sa, ako teraz vyzerá Minduri. Slnečná, jasná obloha. Tam však začína pršať," hovorí. Krátko na to, ako vyslovil tieto slová, počuť zásah blesku a Josého krik.

V rozhovore pre miestne médiá priznal, že je to znamenie. „Možnosť teraz s vami hovoriť je zázrak od Boha. Nezomrel som, pretože to ešte nebol môj čas. Verím, že Boh má pre mňa pripravených ešte veľa dobrých vecí, pretože som zázračný. Video slúži na znázornenie dvoch vecí, a síce, že Boh je najväčší a že príroda je mocný čarodej," povedal José.

Ten bol v čase, keď k zásahu došlo, v živom vysielaní miestneho rádia. „Vysvetľoval som kamarátovi a moderátorovi v štúdiu, že v jednej časti mesta svietilo slnko a v druhej pršalo," zdôvodnil.

Po zásahu spadol na zem, no zachoval si duchaprítomnosť. Okamžite hľadal miesto, kam by sa mohol ukryť. Keď búrka prešla, skryl sa v aute a do štúdiauviedol, čo sa práve odohralo.

Tamojší meteorológ Ruibran dos Reis dodal, že blesky v krajine ročne zabijú asi stovku ľudí.


Zdroj: YouTube/Leandro Ferreira

MINDURI/rd

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Blesk

Dôležité udalosti