Na Bali našli zavraždenú Slovenku Adriánu (†29). Polícia už má podozrivého

Žena podľahla viacerým bodným zraneniam na krku.

V dovolenkovom raji na Bali našli zavraždenú mladú Slovenku. Košičanka Adriána (†29) pracovala pre rôzne dovolenkové agentúry či potápačské školy.

Jej posledným domovom sa stal ostrov Bali. V meste Denpasar si prenajímala dom. Práve tu našli jej bezvládne telo kolegovia.

Žena podľahla viacerým bodným zraneniam na krku. Polícia z činu podozrieva muža, ktorý bol v minulosti jej priateľ.

Z miesta činu nezmizli žiadne cennosti. Miestne médiá hovoria aj o zločine z vášne. Tragédiu už potvrdila aj naša diplomacia, bližšie informácie o prípade však nezverejnila.

Niečo podobné je podľa slovenskej komunity na Bali veľmi ojedinelé. Zaskočení sú aj miestni obyvatelia.

,,Ak si zaparkujete motorku alebo opriete bicykel, tak vám bežne miestni a tí, ktorí pochádzajú z ostrova, určite nič nezoberú a ani vám neublížia. Ak aj k niečomu takému dôjde, robia to ľudia, ktorí sem prichádzajú z iných ostrovov za prácou," vysvetľuje Slovenka žijúca na Bali Danica Mildeová.

Veľa Slovákov sa na ostrovy v Indonézii sťahuje pre priaznivejšiu klímu a očarujúcu prírodu. Pre život tu nepotrebujete veľa financií.

Nielen Slováci, ale aj veľa ďalších Európanov si Bali vyberá ako nový domov aj preto, že tu hľadajú odpočinok od uponáhľaného života a stresu.


BRATISLAVA/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti