Žene povedali, že jej matka zomrela. Tesne pred spopolnením zbadala, že javí známky života

Dôchodkyňu prijali na súkromnej klinike po tom, čo sa sťažovala na bolesť hrudníka.

Hrôzostrašnú skúsenosť má za sebou žena z argentínskeho mesta Resistencia z provincie Chaco na severe Argentíny. Píše Que Pasa Salta.

Keď prišla do krematória, aby poslednýkrát videla svoju nebohú matku (89), ktorú sa pracovníci práve chystali spopolniť, takmer onemela. Seniorka totiž bola nažive.

Dôchodkyňu prijali v sobotu (23. 1.) na súkromnej klinike po tom, čo sa sťažovala na bolesť hrudníka.

Hneď nasledujúci deň lekári kontaktovali jej dcéru, aby prišla na kliniku. Tam jej oznámili, že matka zomrela po zástave srdca a následne jej vydali potvrdenie o úmrtí.

Telo seniorky následne poslali do pohrebnej služby, ktorá už zorganizovala kremáciu. Tesne predtým, ako k nej malo dôjsť, dcéra postrehla, že jej matka javí známky života. Okamžite tak povedala zamestnancom, aby proces zastavili.

Bezprostredne po šokujúcom zistení poslala príbuzným správu, že ich milovaná členka rodiny žije a následne ju odviezli späť do zariadenia, kde ju umiestnili na jednotku intenzívnej starostlivosti.

Rozčarovaná dcéra konanie súkromného zariadenia odsúdila, tamojšie úrady už avizovali, že začali podrobné vyšetrovanie tohto prípadu.

RESISTENCIA/rd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Argentína

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.