Vodič prežil hrôzostrašný pád. Na zľadovatenej vozovke dostal šmyk a prerazil zvodidlá

Majiteľ autobazáru hovorí o zamestnancovi, ktorý ho chcel nakaziť COVIDO-m.
Zdroj: YouTube / NewsChannel 13

Nepriaznivé počasie trápi stredozápadné štáty USA, kde sneh, teploty pod nulou a mrznúci dážď komplikujú dopravu aj životy obyvateľov.

Prežil pád z výšky dvadsaťjeden metrov. Hrôzostrašnú scénu, keď na zľadovatenej vozovke stratil vodič kontrolu nad svojím vozidlom, následne prerazil zvodidlá a zrútil sa na cestu pod ním, zachytila kamera ministerstva dopravy v americkom štáte Wisconsin. O incidente informuje CNN.

Nepriaznivé počasie trápi stredozápadné štáty USA, kde sneh, teploty pod nulou a mrznúci dážď komplikujú dopravu aj životy obyvateľov. Meteorológovia vydali výstrahu pre viac ako 41 miliónov ľudí, ktorí obývajú oblasti od Oklahomy po Cape Cod.

Kancelária šerifa v okrese Milwaukee dostala v sobotu okolo 9:49 ráno hlásenie o hrôzostrašne vyzerajúcej nehode vozidla. Po príchode na miesto našli červené vozidlo zrútené na vozovke, na ktorú doslova vyletelo z cesty, ktorá bola o viac ako dvadsať metrov vyššie. „Vozidlo dostalo šmyk na snehovom násype, prerazilo cez zvodidlá a spadlo z dvadsaťmetrovej výšky do núdzového jazdného pruhu I-94 smer západ,“ informovala kancelária šerifa.

Zdroj: YouTube/NewsChannel 13

Vodič nehodu akoby zázrakom prežil, po príchode záchranných zložiek bol pri vedomí, komunikoval a nejavil žiadne známky zranení. Hasiči z Milwaukee ho aj napriek tomu previezli do miestnej nemocnice.

Mrznúci dážď spôsobuje posledné dni v Oklahome zľadovatené vozovky, ktoré vodičom znepríjemňujú život. V pondelok v krajine len do piatej hodiny popoludní spôsobil neuveriteľných 380 autonehôd. Polícia v Oklahoma City varovala vodičov prostredníctvom Twitteru, že nízke teploty spôsobujú namŕzanie mostov.

Zdroj: Twitter/Oklahoma City Police

Úrady v Oklahome uviedli, že nepriaznivé počasie si vyžiadalo aj dve obete na životoch a najmenej 130 zranení. Policajti zasahovali aj pri hromadnej autonehode na hlavnej križovatke v Oklahoma City, kde sa zrazilo najmenej 20 áut.
 

WISCONSIN/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Vodič

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.