Rybačka sa mužovi zrejme stala osudnou. Našli jeho prázdny čln a v tele krokodíla ľudské pozostatky

Muž je nezvestný už piaty deň.

Príbeh, o ktorom informujú viaceré popredné svetové médiá, sa zrejme skončil tragicky. Austrálske úrady už piaty deň neúspešne pátrajú po nezvestnom rybárovi.

Andrew Heard (69) zo štátu Queensland na severovýchode krajiny šiel vo štvrtok (11.2.) rybárčiť neďaleko ostrova Hinchinbrook, odkiaľ sa však už nevrátil.

The Guardian doplnil, že muž mal nemalé skúsenosti s vodou a rybárstvom, okrem rádia si však so sebou nevzal žiadne náradie na ochranu.

Jeho manželka okamžite zalarmovala políciu, ktorá našla Andrewov prevrátený čln v piatok okolo pol tretej popoludní miestneho času.

To však nebolo všetko. Pri člne sa našli aj ľudské pozostatky. Príslušníci ministerstva životného prostredia následne začali pri bližšom skúmaní okolia odchytili dvoch krokodílov, ktorých následne utratili.

Ich obavy sa, zdá sa, naplnili. Vo vnútri jedného z nich, ktorý meral viac ako štyri metre, našli ľudské pozostatky.

„Ide o veľmi tragickú udalosť. Je nesmierne dôležité, aby si ľudia boli vedomí možných následkov svojich krokov. Naše myšlienky sú v týchto náročných chvíľach s rodinou muža," uviedla na sociálnych sieti tamojšia polícia.


Zdroj: YouTube/9 News Australia

QUEENSLAND/rd

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Queensland

Dôležité udalosti