Pracovník komunálnych služieb našiel v odpade torzo tela. Šok nastal, keď ho odhrabal

Zásnubný prsteň Paris Hilton
Zdroj: iDNES.cz

Prípad sa stal v susednom Česku.

Zdesenie zažil pracovník komunálnych služieb z mesta Hrádek nad Nisou v libereckom okrese, ktorý zvážal komunálny odpad. Píše iDnes.

V kontajneri na papier totiž zahliadol nahé ženské telo. Až po tom, čo sa dostal z šoku a rozhrabal papier, zistil, že ide o silikónovú sexuálnu pomôcku, ktorej sa niekto zbavil.

Silikónová panna ležala v skrútenej polohe v jednom z tamojších kontajnerov na triedený odpad.

„Zamestnanec, ktorý to našiel, sa veľmi zľakol. Fyzicky sa mu urobilo úplne nevoľno. V prvom momente nevedel, čo má robiť. Von pozeral len zadok a kúsok nohy," popísal nález jeden zo zamestnancov Severočeských komunálnych služieb. „Po chvíli však rozhrabal zvyšok obsahu kontajnera a zistil, že to, našťastie, nie je ľudské telo," dodal.

Podľa neho je panna až neuveriteľne skutočná. „V prvej chvíli sme mali pocit, že ide o ľudskú bytosť. Keď sa na to človek pozrie bez toho, aby vedel, o čo ide, vyzerá to ako malé dieťa alebo novorodenec po pôrode. A keď do toho pichne, tak sa to klepe ako živé. Dokonca to má urobené dlhé riasy. Nedokážem povedať, či z výroby, alebo ide o invenciu posledného majiteľa," uzavrel zamestnanec.

Sexuálna pomôcka, ktorú okrem toho pokrýva vrstva tmavej farby, nakoniec skončila v odpade na spálenie. Do triedeného odpadu to totiž nepatrí.

HRÁDEK NAD NISOU/rd

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Odpad

Dôležité udalosti