Obrovské nešťastie. Dieťa zachytené o zábradlie eskalátora spadlo z výšky niekoľkých metrov

Telerano_FACE6_fero ev min_markiza_sk_bez_loga.mp4
Zdroj: YouTube / Giorgi Javoiani

Chlapec bojuje o život.

Stačilo kúsok nepozornosti a detská hra sa zmenila na obrovskú tragédiu. Iba štvorročný chlapec bojuje o život po tom, čo spadol zo zábradlia eskalátora z výšky šiestich metrov v ruskom nákupnom centre, informuje Daily Mail.

Chlapca s vážnymi zraneniami hlavy a ďalších orgánov previezli do nemocnice po tom, čo ho zábradlie eskalátora vynieslo do výšky šesť metrov, odkiaľ chlapec spadol. Incident sa odohral v obchodnom centre Global City v Moskve a nešťastie zachytila aj bezpečnostná kamera.

Na záberoch z nej vidieť, ako sa chlapec hrá pri eskalátore, keď sa rukami zachytí o jeho zábradlie z vonkajšej strany. Pohyblivé schody ho následne vyvezú až do výšky šiestich metrov, kde sa už dieťa neudržalo a z výšky spadlo na pult kaviarne priamo pod eskalátorom.

Pád s hrôzou sledovali aj dve náhodné návštevníčky nákupného centra. Svedkovia nešťastia uviedli, že dieťa jednoducho využilo chvíľu, keď jeho rodičia spolu s ďalšími dvoma súrodencami vyšli na druhé poschodie a nevšimli si, že sa chlapec od nich odčlenil.

Štvorročného chlapca privolaní záchranári previezli do nemocnice, kde leží na jednotke intenzívnej starostlivosti. „Má otvorené poranenia hlavy, zlomeninu lebky, vnútorné poranenie hrudníka a pomliaždenie pľúc,“ informuje denník Moskovsky Komsomolets.

Polícia zatiaľ prešetruje, ako k incidentu došlo a rovnako aj mieru zavinenia. Svedkov nešťastia aj rodičov chlapca už policajti vypočuli. Tým teraz hrozí obvinenie.

Zdroj: YouTube/Giorgi Javoiani

MOSKVA/tvnoviny.sk, lm

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zdravie

Dôležité udalosti