Neuveriteľná tragédia. Kamera zachytila moment, keď lietadlo narazilo do idúceho auta

Kamera zachytila moment, keď lietadlo narazilo do idúceho auta.
Zdroj: YouTube / CBS Miami

Na palube lietadla sa v čase zrážky nachádzali dve osoby, ktoré prišli o život priamo na mieste.

Obrovská tragédia sa odohrala na juhu Floridy. Kamera zachytila moment, ako lietadlo Beechcraft Bonanza narazilo do idúceho auta, v ktorom sa nachádzala matka s dieťaťom. Lietadlo sa následne po náraze vznietilo. Tragédia sa odohrala neďaleko letiska North Perry, informuje The Sun.

Na palube lietadla sa v čase zrážky nachádzali dve osoby, ktoré prišli o život priamo na mieste. Matka aj dieťa, ktoré boli v čase zrážky vo vozidle, sú v kritickom stave.

Zdroj: YouTube / CBS Miami

Okolnosti a príčinu havárie vyšetruje Národná rada pre bezpečnosť v doprave. Vyšetrovatelia z Federálneho úradu pre letectvo uviedli, že lietadlo bolo krátko po štarte v pondelok popoludní nútené otočiť sa späť na letisko North Perry.

„Počuli sme zvuk akoby vybuchla bomba, bol to obrovský hluk, všetko horelo, videli sme, ako lietadlo spadlo rovno na to auto,“ uviedla Anabel Fernandezová, majiteľka domu, na ktorej bola umiestnená kamera, ktorá incident zachytila. „Žijem tu. Každý deň tadiaľ chodím so svojimi deťmi. To lietadlo mohlo trafiť kohokoľvek z nás. Som v šoku,“ povedala pre CBS.

Zdroj: YouTube / CBS Miami

Záchranné zložky zalarmoval miestny obyvateľ Saleh Elshaer hneď po tom, čo započul náraz. „Videl som veľký čierny dym a obrovský oheň, ktorý vychádzal priamo z plotu,“ uviedol s tým, že spočiatku netušil, že ide o leteckú haváriu.

Lietadlo pri páde zasiahlo aj elektrické vedenie, čím okamžite spôsobilo výpadok elektrickej energie v oblasti, kde sa tragédia odohrala.

Zdroj: YouTube/CBS Miami


FLORIDA/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Letecké nešťastie

Dôležité udalosti