Kandidáti na Darwina: Mladíci podstupujú "ohnivú výzvu"

kandidát na darwina.jpg

Polejú sa horľavým alkohol a zapália sa. Nie vždy to však dopadne podľa plánu.

Mladíka zrejme omrzel život. Prečo inak by sa rozhodol podstúpiť túto „ohnivú výzvu"? Na internete sa objavilo (ďalšie) video, ktoré sa mohlo skončiť tragicky.

O čo ide v „ohnivej výzve"? Je to jednoduché a stupídne zároveň. Stačí sa trochu poliať horľavým alkoholom alebo parfumom a zapáliť sa. Aký to má zmysel? Tak to by sme radi vedeli aj my!

Vo videu je vidieť, ako sa od pol pása hore nahý mladý muž oblieva niečím horľavým a následne si pýta zapaľovač. Čo nasledovalo, si pozrite sami. Muž zbĺkol ako vatra a začal behať a kričať. Kumpánom sa napokon podarilo uhasiť ho. Čo tým chcel dokázať vie zrejme iba on a jeho partia.


Tento mladík však nie je ani zďaleka prvý, čo sa o niečo podobné pokúsil. Sú aj prípady, ktoré nedopadli bezpečným uhasením. Problém zväčša nastane vtedy, keď to kaskadér preženie s horľavinou a plamene sa následne nedajú zahasiť. Svoje o tom vie aj 15-ročný chlapec z amerického Kentucky. Potom, ako s popáleninami skončil v nemocnici, v ktorej mal veľa času na premýšľanie povedal: „Neviem, prečo som to spravil. Nerozmýšľal som pri tom."

Mládež, hlavu na krku máte pre nejaký dôvod! Pred tým, ako spravíte nejakú „trendy" hlúposť, trochu premýšľajte. Inak sa z vás stávajú horúci kandidáti na Darwinovu cenu.

BRATISLAVA/TVNOVINY.sk,ml

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti