Bodybuilder (30) zavraždil oboch svojich rodičov. Všetko sa začalo obyčajnou prosbou

Obvinený muž.
Zdroj: Facebook: Benno Neumair

Trvalo viac ako dva mesiace, kým sa k všetkému priznal.

Šokujúci prípad z Talianska. Muž sa priznal k zabitiu oboch rodičov. Dôvod jeho činu znie neuveriteľne. Mali ho požiadať, aby išiel vyvenčiť psa. Píše 20min.

Prípad sa stal ešte v januári tohto roka v meste Bolzano na severe krajiny. Obvinený Benno Neumair sa ale priznal až tento mesiac.

Peter Neumair a Laura Perselliová v januári z ničoho nič zmizli. Telo ženy následne našli v rieke so známkami škrtenia. Telo jej manžela sa zatiaľ nenašlo, hoci stopy jeho krvi zistili na neďalekom moste.

Prvé podozrenie padlo na ich 30-ročného syna, vášnivého bodybuildera Benna. Toho 29. januára vzali do väzby.

Trvalo viac ako dva mesiace, kým sa k všetkému priznal. Jeho motív je nepochopiteľný. Otec ho požiadal, aby vstal z postele a zobral psa na prechádzku. Keď to odmietol, nastala hádka. „Povedal mi, že som neúspešný človek. Chcel som, aby bol ticho," povedal Benno.

Následne vraj odišiel do svojej izby, aby nepočúval otcove výčitky a nadávky. Neskôr zaspal, no otec ho zobudil a opäť na neho spustil spŕšku výčitiek o tom, že nepomáha s domácimi prácami.

To už vraj Benno nevydržal a v amoku otca zaškrtil. „Zobral som horolezecké lano, ktoré som našiel medzi svojimi vecami. Boli sme na chodbe, keď sme sa pochytili a spadli na zem. Pamätám si, že som to lano držal veľmi pevne," opisuje obvinený.

Dodal, že rovnakým lanom zabil aj matku. „Urobil som to bez toho, aby som sa rozlúčil," hovorí bez okolkov.

Napokon podľa svojej výpovede obe telá hodil z mosta do rieky. Bezcitný bodybuilder momentálne sedí v tamojšom väzení, vyšetrovanie prípadu stále pokračuje.

BOLZANO/rd

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti