VIDEO: Zvedavec si nakrúcal tragickú nehodu. Policajt ho schladil šokovou terapiou

Záber z videa.
Zdroj: Reprofoto: YouTube/BILD

Pri tragédii na mieste zomrel 35-ročný muž a po prevoze do nemocnice aj 27-ročná žena.

Veľmi tvrdú lekciu v nedeľu (2.5.) uštedrili policajti zvedavcovi, ktorý z auta fotil a nakrúcal následky smrteľnej nehody na nemeckej diaľnici A3 neďaleko Frankfurtu nad Mohanom.

Pri tragédii na mieste zomrel 35-ročný muž a po prevoze do nemocnice aj 27-ročná žena a ďalší človek utrpel vážne poranenia, píše Bild .

Mužov zákona pri zásahu opakovane obťažovali okoloidúci, ktorí prechádzali autami takmer krokom, len aby si zachytili na mobil toto nešťastie.

Policajtom aj z tohto dôvodu komplikovali už tak pomerne obmedzený prevoz. Nečudo, že reakcia príslušníkov na sebe nenechala dlho čakať.

Jedného z obzvlášť drzých zvedavcov si podali. Na videu je počuť, ako na posádku Range Roveru kričia.

Následne drsne otvárajú dvere a vyťahujú muža von. Vedú ho priamo k miestu tragickej zrážky a cez betónovú zábranu mu zblízka ukazujú obeť nehody.

Polícia uviedla, že okrem šokovej terapie prebehol aj výchovný rozhovor, pri ktorom si vraj zvedavý muž uvedomil svoje nevhodné správanie.

Polícia teraz zvažuje, či bude zvedavcov stíhať. V Nemecku je totiž fotenie a nakrúcanie nehôd trestné už od roku 2017. Za vážne narušenie bezpečnosti alebo práce záchranárov dokonca hrozí aj väzenie.


Zdroj: YouTube/BILD

Podobne tvrdú lekciu pred dvomi rokmi absolvoval v Nemecku aj český vodič, ktorý veľmi detalne "pozoroval“ smrteľnú nehodu pri Norimbergu.

Zdroj: Twitter/BR24

FRANKFURT NAD MOHANOM/rd

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Nemecko

Dôležité udalosti