Susedia zavolali na ženu políciu, pretože videli na jej záhrade mŕtvolu. Napokon bolo všetko inak

Figurína.
Zdroj: Facebook/Cara Louise

Žena však celú situáciu zobrala s humorom.

Nechávať na záhrade figurínu zabalenú do odpadkových vriec a omotanú lepiacou páskou nie je najlepší nápad. Píše Daily Mail.

Prednedávnom sa o tom presvedčila Cara Louiseová z anglického mesta Bedfordshire, na ktorú susedia z tohto dôvodu zavolali políciu. Domnievali sa totiž, že ide o mŕtve telo.

„Vracala som sa domov zo školy, keď som vyzdvihla syna a akurát z našej ulice odchádzali dve policajné autá,“ hovorí 28-ročná mamička.

„Keď som vystúpila z auta, zo srandy som sa spýtala susedov, že čo spravili. Odpovedali mi, že policajti boli u mňa doma, pretože hneď tri osoby podali hlásenie o mŕtvom tele na záhrade,“ doplnila.

Nakoniec sa ukázalo, že šlo o jedno veľké nedorozumenie. Ono „mŕtve telo" totiž bola figurína z detskej oslavy.

„Môj päťročný syn sa na oslavy rád prezlieka do rôznych kostýmov. Tentokrát sme usporiadali prázdninový večierok s cirkusovým námetom a táto rekvizita bola jeho súčasťou,“ vysvetlila.

Na záver uviedla, že nie príliš vhodne zabalenú figurínu mala na záhrade od novembra. Pri prácach v záhrade ju nechtiac premiestnila na viditeľné miesto a následne ju zabudla vrátiť späť, čo ihneď vyvolalo podozrenie u susedov. Žena však celú situáciu zobrala s humorom.

BEDFORDSHIRE/rd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.